29 stycznia 2010

Mały Poradnik: Jak dodać szablon na Blogspot.?


Przedstawię Wam drugi z najprostszych sposobów jaki i jak dodać szablon (pierwszy sposób to gotowy szablon Blogger).

Każdy z blogerów, po utworzeniu bloga wybiera sobie szablon, lecz jeśli chcecie mieć inne, ciekawsze tło, wystarczy, że wejdziecie np. na stronę http://www.thecutestblogontheblock.com/ .
Następnie po lewej stronie, gdzie pisze "It`s all free~" klikasz na "free backgrounds" i dajesz Blogspot Backgrounds.
Pojawi Ci się lista dostępnych szablonów na bloga. Gdy zdecydujesz się na jakiś szablon, klikasz w obrazek z jego podobizną. Wyświetli Ci się dokładniejszy podgląd szablonu. Zjeżdżasz trochę w dół, i tam masz kod html. Kopiujesz go CAŁEGO, i wracasz na Blogspot. Następnie dajesz "Układ" (w pulpicie nawigacyjnym".
Wyświetli Ci się obecny układ Twojego bloga.
Tam gdzie masz przycisk "Dodaj gadżet" klikasz w niego, i wybierasz z okienka opcję "HTML/Java Script". Otwiera Wam się nowe okienko, tytuł zostawiacie PUSTY, natomiast w treści wklejacie kod html. Następnie dajecie Zapisz, i gotowe :>

Wszelkie pytania oraz uwagi proszę zadawać w komentarzu.

7 komentarzy:

 1. tak, bo na mojim blogu nie da się tego zrobić, bo "dodaj gadżet" jest rozmieszczony w kilu miejscach, a gdy klikam zapisz to na mojim blogu zamiast szablonu jest ten napis(kod html)

  b.e.a.t.k.a

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie u mnie też na stronie bloga pojawia się kod html, więc to chyba nie tak się robi

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam zrobiłem dla was na moim blogu wideo poradnik w którym przedstawiam krok po kroku jak wstawić dowolny szablon do Bloggera.

  OdpowiedzUsuń
 4. wiekie dzięki za ten szybki poradnik..nie mogłam sobie poradzić z wklejeniem szablonu na bloga a dzięki Tobie poszło jak z płatka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. witaj ,ja chętnie bym podkradła Twój szablon,tylko z moim zdjęciem na górze:-))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń